ЕШЛИ ГРАХАМ БРЕМЕНА: Не можеше повеќе да се крие, најпознатиот ПЛУС САЈЗ модел на необичен начин откри дека е БРЕМЕНА!

14 јули, 2021
1425635_profimedia0365159660_ls

Ешли Грахам е повторно бремена. Најпопуларната плус сајз манекенка на светот ги откри убавите вести на својот Инстаграм профил.

Една од најпопуларните плус сајз модели во светот, 33-годишната Ешли Грахам стана мајка на момчето Исак на крајот на јануари минатата година.

Сега новопечената мајка ужива во шармот на родителството со нејзиниот сопруг Џастин Ервин, и често споделува бројни симпатични моменти на социјалните мрежи.

Ešli Grejem

Претходно, таа откри дека првично ја криела својата прва бременост, поради работата. Ситуацијата се чини дека е слична и со другата. Имено, таа објави фотографија со веќе поголем стомак, која откри дека со сопругот чека уште едно дете.

– Изминатата година беше полна со мали изненадувања, големи загуби, познати почетоци и нови приказни. Само што почнувам да ја обработувам и славам мојата втора бременост и сè што ни носи новото поглавје – напиша емотивната Ешли, која позираше гола за оваа пригода.

Во шума и на мрачно време, таа носеше само кошула за да ги покрие стратешките места на нејзиното тело.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi