ЕВА ЛОНГОРИЈА ОТКРИ СТИЛСКИ ТРИК за сите ниски жени: Овие чевли се хит меѓу познатите!

26 февруари, 2021
ева

Ева Лонгорија е вистинска „бомба со оглед на тоа што е висока само 157 сантиметри. Таа е синоним за сексапил, женственост и убавина, а многу дами ја обожуваа поради фактот што гордо носеше вишок килограми по породувањето и покрај притисоците што ги претрпе како јавна личност.

Луѓето ми велат да побрзам со губење на тежината, но јас не ги слушам. Гледам кон мајка ми и сестрите кои се силни жени и се однесувам како нив – рече таа по раѓањето, а потоа започна да вежба кога сметаше дека е потребно.

Напорната работа во теретана и корегираната диета го донесоа посакуваниот резултат, па познатата актерка изгледа како вистинска бомба.

Модниот трик на Ева Лонгорија кој ќе ве воодушеви

Како и да е, факт е дека убавата Ева знае да ги истакне своите атрибути, па неодамна искористи мал трик – на слаби фармерки кои се залагаат само за екстремно згодни дами, таа носеше проѕирни сандали кои визуелно ги издолжуваат нејзините нозе.

Овој тренд е усвоен од многу дизајнери, така што можеме да најдеме такви проѕирни обувки како чизми, чевли, сандали, па дури и патики. Дамите ги обожаваат, но има и такви кои сметаат дека овој тренд е вистинска модна катастрофа.Освен што овој вид обувки е одличен за ниските дами затоа што визуелно ги издолжува нозете и затоа што сè може да се види, па мора да водите сметка за стапалата да бидат беспрекорни.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi