Ева Мендес објави фотографија од младоста, кога мислела дека нејзиното лице изгледа „чудно“, но денес жали за тие денови (ФОТО)

7 мај, 2021
1456509

Со објава на Instagram, Ева Мендес го коментираше својот изглед и призна дека пред 20 години не ѝ се допаѓало нејзиното лице затоа што сметала дека изгледа, како што вели, „чудно“. Славната убавица сега призна дека ѝ недостасува младоста, но фановите се согласија за една работа – убавата Ева изгледа исто како и пред две децении

Една од најубавите холивудски актерки Ева Мендес крена прашина на социјалните мрежи објавувајќи ја својата стара фотографија. Имено, 47-годишната sвезда на филмот „Брзи и бесни“ на својот Instagram профил објави фотографија од филмот што беше прикажана во 2001 година.

На фотографијата Ева изгледа прекрасно како и секогаш, со убаво обликувана коса и совршено нашминкани полни усни. Во описот на сликата, Ева признала дека кога ја видела нејзината фотографија пред 20 години, помислила дека лицето ѝ изгледа чудно и дека има необична коскена структура. Но, Ева сега размислува сосема поинаку за својот изглед отколку кога имала само 26 години.

„Само што ја најдов оваа фотографија од филм направен пред 20 години. Се сеќавам кога првпат ја видов оваа фотографија, мислев дека лицето ми изгледа „чудно“ и дека имам необична структура на коските на лицето… леле леле… ги знаете сите оние несигурности што можат да им пречат на 26-годишниците. Во меѓувреме, 20 години подоцна, би сакал да го имам тоа „чудно“ лице и чудна „коскена структура“. Што е поентата? Не сум сигурна. Можеби ако мразите една од вашите фотографии, почекајте 20 години и ќе ви се допадне, напиша Ева покрај фотографијата.

Објавата на Ева поттикна многу фанови да коментираат и ја опсипаа со комплименти, а многумина се согласија со познатата актерка дека го смениле своето мислење за изгледот по неколку години, посакувајќи повторно да изгледаат како во младоста.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi