Еве ме со срушени ѕидови и срцето во вашите раце, Васил Гарванлиев објави емотивно видео

16 март, 2021
vasil

Нашиот годинешен претставник Васил Гарванлиев со непромислени изјави и невнимателни постапки предизвика хаос во медиумите и кај народот.

Додека на социјалните мрежи веќе има и петиција за да се повлече Васил од Евровизија, тој реши да се обрати на јавноста ѝ да даде објаснување за целата ситуација, преку видео кое што тој го објави на својот Фејсбук.

Преземено од hitportal.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris