Еве што сѐ се знае за beauty линијата на пејачката Аријана Гранде

14 јуни, 2021
ariana (1)

Веројатно мислевте дека некаде веќе сте чуле дека Аријана ќе лансира свој бренд, но се измешавте. И разбирливо зошто – списокот на познати личности кои заминаа во водите на убавината, од Ријана, до Хари Стајлс, Кајли Џенер… расте немилосрдно. Затоа, не е ни чудо што и оваа поп-пејачка размислуваше за тоа.

Но, Гранде отиде чекор подалеку од идејата. Според порталот Трендмуд, Аријана неодамна го пријавила и заштитила името на нејзината линија и наводно инспирацијата ја побарала во нејзиниот сингл во 2018 година, давајќи му на брендот името „God is a woman“.

Според Harper’s Bazaar, трговската марка опфаќа сè, од нега на кожата до производи за тело, вклучувајќи „мистови, парфеми, гелови за туширање и купки“. Иако сè уште не е познато, се верува дека пејачката би била многу успешна во оваа индустрија бидејќи веќе има искуство со империјата за парфеми. 27-годишната девојка претходно објави шест мириси – ‘Cloud’, ‘R.EM.’,. Ariana Grande Eau de Parfum ’- за кои се вели дека заработиле повеќе од 150 милиони долари само во 2017 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi