ФАТАЛНА РУСИНКА: Роналдо ја мамел, заради Бредли плачела во јавност, а се шушкало дека и таа била неверна!

13 јуни, 2021
profimedia-0077966697

Со денови се шпекулираше дали Ирина Шајк и Канје Вест имаат некаква врска, а сликите земени во Франција откриваат дека убавата манекенка и раперот се навистина заедно.

Канје Вест, кој во моментов се разведува од Ким Кардашијан, ја однесе својата нова девојка во Прованса, инаку неговото омилено место во Франција.

Папараците ја фатија двојката за време на романтична прошетка, и нема сомнение дека многу мажи му завидуваат на раперот затоа што тој ја бакнува убавата Русинка.

Пред Канје, странските медиуми пишуваа дека Ирина била во врска со Вито Шнабел, а папараците дури ги сликале заедно оваа зима. Ирина и Вито беа видени заедно во неколку наврати, а пред моделот, милијардерот беше во врска со Деми Мур, Хајди Клум, Ел Мекферсон, Амбер Херд …

Пред Вит, Ирина беше свршена со Бредли Купер. Двојката започна романса во 2015 година, при што ја доби ќерката Леа Де Сен.

Причината поради која многумина не веруваа дека Ирина и Бредли некогаш повторно ќе бидат во добри односи, и покрај фактот што поранешниот пар има дете, е големиот скандал што следеше по нивната разделба, односно неговата наводна врска со Лејди Гага.

Немаше докази за тоа, но се шпекулираше дека тој и пејачот се зближиле на снимањето на неговото режисерско деби „A Star is Born“ во која таа ја играше главната улога. Нивниот заеднички настап на Оскарите во Лос Анџелес во 2019 година, кога беше доделена песната од овој филм, беше оценет како брутална небрежност кон Ирина, која седеше во првиот ред, додека настапуваа нејзиниот вереник и Гага.

Никој од нив никогаш не ги потврдил овие тврдења, а Бредли и Ирина се во одлична врска денес, за што сведочат и неодамнешните папараци слики направени на улиците во Њујорк.

Пред Бредли, Ирина беше во врска со фудбалерот Кристијано Роналдо. Иако многумина веруваа дека парот ќе отиде до олтарот, дошло до раскинување. Имаше разни озборувања и гласини за причините за раскинувањето, кои никогаш не беа потврдени, а странските медиуми пишуваа дека причината е неверството на фудбалерот.

„Ирина доби пораки од непознати жени, кои тврдеа дека биле со Кристијано. Кога го зеде неговиот телефон за да провери, најде десетици пораки. Таа ги провери бројките и сфати дека станува збор за жени од различни делови на светот – тие живеат на сите места каде Роналдо играше за Реал Мадрид. Тој се обиде да се извлече, но на крајот призна дека ги познава, но дека само се допишуваше со нив“ – откри извор на Мирор во 2015 година, кој сакаше да остане анонимен.

Веќе подолго време кружат гласини дека Русинката исто така била во врска со 50-годишниот Сеп Блатер, поранешниот претседател на ФИФА. Гласините за нивната наводна романса започнаа кога стана очигледно дека таа е новата избрана за Кристијано Роналдо. Шпанските медиуми не ја оставаа темата сама со месеци, а Ирина секогаш негираше каква било врска со 83-годишникот.

Странските медиуми напишаа дека Ирина му врати на Роналдо „мило за драго“ затоа што наскоро започна романса со актерот Двејн Џонсон, кого го запозна на снимањето на филмот „Hercules“.

Беше напишано дека таа дури го измамила фудбалерот со него, што никој од споменатите актери никогаш не го потврдил.

Останува да видиме дали згодниот модел ќе има повеќе среќа во љубовта со Канје Вест и колку ќе трае нивната романса.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi