ФАТЕН ВО ПОСЕБНО ДРУШТВО: Меган не излегува од дома, а Хари ужива на плажа

9 април, 2021
Screenshot_69

Никаде нема мир! Иако ја напушти палатата Бакингем и се откажа од кралските должности, принцот Хари сè уште е секојдневна мета на папараците. Тој беше фатен во Санта Барбара за време на велигденските празници. Тој трчаше бос на плажа со своето милениче, црн лабрадор, Пула, а судејќи според фотографиите, тие многу убаво си поминаа.

И додека неговата сопруга Меган Маркл избегнуваше непотребни излегувања во последните неколку недели, Хари ужива во чистиот воздух без да се потпира на бројните трепкања на фотоапаратот. Тој пристигна на плажа во лежерна облека – шорцеви, обична бела маица и бејзбол капа, а комбинацијата ја надополни со очила за сонце.

princ harry

„Изгледаше целосно опуштено и смирено. Тој има одлична врска со своето куче, го шета без поводник“, рекоа граѓаните за People. Инаку, Меган и Хари посвоија куче по венчавката во мај 2018 година, а за нејзиното име дискутираше британската и пошироката јавност.

princ harry

Додека некои балкански фанови се надеваа дека лабрадорот е именуван по најголемиот град на Истра, експертите велат дека Пула значи официјална валута на Боцвана, земјата во Африка каде Хари ја однесе Меган кога започнаа да излегуваат, а зборот обично значи „дожд“. Бидејќи дождот во Боцвана паѓа многу малку, се смета за вреден и благослов.

princ Harry, Meghan Markle

Инаку, Меган, Хари и малата Арчи наскоро ќе станат четиричлено семејство. Како што објави Маркл во интервју за Опра Винфри, бегалскиот кралски пар чека девојче, а неодамна беше објавено дека овој пат планира да се породи дома. Војвотката од Сасекс во ноември откри дека го изгубила своето бебе минатата година, а потоа ја споделила радосната вест со светот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris