ФАТЕНИ ЗАЕДНО ВО ФРАНЦИЈА: Бела Хадид ужива во заносни бакнежи со својот избраник

14 јули, 2021
324852_profimedia0621424257_ff

Американската манекенка Хадид е фатена како разменува нежности со своето момче

Планетарно популарната манекенка Бела Хадид беше фотографирана во Франција како се бакнува со својот партнер Марк Колман.

Тие уживаа во пливањето и сончањето, додека ја негуваа својата расцветана романса.

Бела најпрво носеше шарен летен фустан, додека подоцна на плажа го соблече и остана во светло сино бикини со цветни дезени. На раката имаше шарени нараквици.

Бела веќе некое време е во Франција поради Канскиот фестивал и воодушевува со својот изглед, па неодамна излезе со прекрасен златен детал околу градите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi