ФОТО: Елена Ристеска ѝ го честиташе роденденот на нејзината мајка со фотографии полни спомени

23 февруари, 2021
elena-ristevska-5-scaled

На својот инстаграм – профил, нашата пејачка Елена Ристеска, сподели фотографии од нејзината приватна галерија креирајќи уникатна честитка по повод роденденот на нејзината мајка.

Фотографии полни спомени од детските денови, јавни настапи, семејни прослави и среќни моменти со кои и посака среќен роденден на нејзината мајка, со зборовите:

„Една е мајка“, напиша Елена под галеријата фотографии.

Преземено од slobodenpecat.mk