(Фото) Копи паст со синот: Тони и Александар зелени на мајка

20 мај, 2021
toni

Актерот Тони Михајловски објави фотографии со својот син постар син, Александар кој исто така е актер. Многумина кометираа дека се скоро исти и дека Александар потсетува на времето кога Тони се појави на актерската сцена.

„ Колку сте исти“, „Леле copy-paste. „Тони со коса“, се само дел од коментарите за фотките, за кој пак Тони вели : Зелени синови на Мајка.

Алксандар Маихајловски  дипломираше на глума на ФДУ. Во периодот од 2017 до 2019 година работеше во Театарот Комедија, а сега е дел театарот во МНТ.  Во брак е со Ангела со која имаат син.

Преземено од info.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi