ФОТО: Македонската пејачка позираше со својата мајка – јавно ѝ го честиташе роденденот

7 октомври, 2021
ag

messenger sharing button
whatsapp sharing button
twitter sharing button

Младата македонска пејачка Антониа Гиговска напиша емотивна порака за својата мајка.

На својот Инстаграм профил таа сподели фотографија со неа и јавно ѝ го честиташе роденденот.

„Среќен роденден мама. Те сакам“, стои во опис на фотографијата.

Преземено од press24.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris