ФОТО: Снег, чаша вино и добра забава- Мелита и Барбара уживаат во Маврово

5 април, 2021
мелита и барбара

Поранешната водителка Мелита Ракчевиќ и нејзината ќерка Барбара викендов одлучија да го поминат во Маврово.

Двете на Инстаграм споделија моменти од патувањето, хотелот и дел од зимската идила кога ги опкружуваше.

Имено тие како најдобри другарки пееја и се забавуваа во автомобилот, а кога пристигнаа во Маврово, Мелита сподели неколку фотографии  од хотелот во кој се сместени и покажа дека ужива.

Чаша вино, кафе , снег, но и базен, двете дами уживаа во секој момент.

Преземено од press24.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi