(ФОТО) Тамара Тодевска е позитивна на коронавирус

9 март, 2021
tamara

Пејачката Тамара Тодевска е позитивна на коронавирусот, а тоа го сподели со своите фанови и следбеници на Инстаграм.

Tamara Todevska

Пред да го добие резултатот од тестирањето, Тамара одговараше на прашања на следбеници, а на прашањето „Како си?“, Тамара одговори со: „Не сум добра, фала на прашање, имам корона симптоми, чекам резултати и така…“.
Тодевска го објави и резултатот од тестирањето на кој според направената анализа е наведено присуство на вирусот SARS CoV-2, а над него напиша: „Ајде нека е честито…“.

Преземено од iportal.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris