(Фото) Тања Лазаревска првпат сама направи торта: Не е за фалење, ама те бивало

26 април, 2021
тања торта

Фолк-пејачката Татјана Лазаревска се пофали дека првпат во животот сама направила торта. Таа откри дека нејзина пријателка има роденден, па решила да ја изненади. Сликите од тортата во форма на срце, пејачката ги објави на Фејсбук.

„Мојот прв обид за правење торта. Тортата е за пријателка, мене не ми е роденден“, напиша таа.

Фановите, пак, ја пофалија за креативноста. „Те бивало ептен“, и напишаа на фолк пејачкат, „не е за фалење дека прват правиш, ама браво“ коменираат на социјалните мрежи.

Преземено од info.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris