ФОТО: За неа времето како да застанало- Лила покажа како изгледала како невеста

23 март, 2021
lila

Лила Филиповска во македонската јавност е позната по добриот стил. Според многумина важи за една од најубаво облечените телевизиски лица, а сега сподели како изгледала некогаш, а сподели фотографија и од свадба.

Имено Лила на Инстаграм одговараше на прашања од ствоите фанови , па сподели фотка од некогш и сега. За Лила се чини како времето да застанало, наместо да старее таа изгледа поубава од било кога.

Ја прашаа и дали ќе се мажни но одговорот беше во стил на Лила па напиша: „За кога се удати, коме живот упропастити“, но затоа сподели фотографија од нејзината свадба кога била невеста.

Па еве како таа изгледала:

Преземено од press24.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris