Фотографија која досега не е покажана јавно: Можете ли да погодите кој му прави друштво на Перо Антиќ?

28 јануари, 2021
pero

Перо Антиќ е човек кој постојано е присутен на социјалните мрежи, овојпат кошаркарот пребауваше по старите фотографии и пронајде една каде што се тој и сопругот на Јелена Карлеуша, фудбалерот Душко Тошиќ.

Оваа фотографија досега не е прикажана јавно, а е направена пред 5 години во Истанбул. Со оваа фотографија Перо откри дека е во добра пријателска релација со фудбалерот и сопруг на пејачката Јелена карлеуша, Душко Топшиќ.

Тие се седнати во еден турски ресторан во европскиот дел, а друштво им прави и српскиот фудбалер кој играше за турскиот Фенербахче, Лазар Марковиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi