(Фото) Стефан од ,,Некст тајм” е новиот Аквамен

15 април, 2021
stefan

Пејачот Стефан Филиповски од „Некст тајм“ вели дека може да биде новиот Аквамен.

Тој на инстаграм објави неколку слики со жезолот на познатиот суперхерој од филмовите на „Ди-си комикс“ и се пошегува дека е совршен за улогата. „Ме земаа во ‘Аквамен’ бидејќи Џејсон Мамоа фатил корона“, напиша тој.

Следбениците му одговорија дека и тој е „маче исто како популарниот глумец“.

Преземено од reporter.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi