ФУСТАН КОЈ ГИ ПРЕМУНА ГРАНИЦИТЕ НА ДОБАР СТИЛ, ИЗЛЕГУВА САЛО ОД СЕКАДЕ: Пејачката направи модна катастрофа!

26 јуни, 2021
252465_rijana_ls

Ријана со години важеше за икона на стилот, сè што носи таа веднаш ќе стане моден хит следниот ден, но ситуацијата се сменила. Во последно време нејзините стајлинзи се, во најмала рака, чудни и на работ на добар вкус.

Особено внимание предизвика фустанот во кој таа се појави пред ресторан синоќа. Пејачката прошета во друштво на своето момче A$AP Rocky во розов фустан кој откри повеќе отколку што криеше. Длабокиот шлиц и материјалот што беше проѕирен не оставија ништо на фантазијата.

Rijana

Пејачката добива тежина со години, но не и е гајле за тоа. Одеше гордо во фустан што ќе изгледаше добро само за екстремно витки девојки.

Наскоро откако се појавија фотографиите, следеа бројни негативни коментари.

„Вака не се облекува ѕвезда“, „Ова е повеќе од вулгарно“, „Треба да си многу поубава за ваков фустан“, се само некои од коментарите.

Што мислите за ова издание? Дали Ријана сепак ја заслужува титулата кралица на стилот?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi