(Галерија) Актерката Нина Деан со журка во двор го прослави роденденот на синот

4 мај, 2021
ninadean

Каи, синот на актерката Нина Деан, наполни една година. За роденденот глумицата организираше забава во двор со неколку пријатели, а за синот имаше балони и торта со пингвини. Сликите од журката ги објави на социјалните мрежи, а пријателите ѝ коментираа дека личи на неа.

Каи е прво дете на Нина и нејзиниот свршеник Мартин. Двојката се сврши лани во март, а свадбата ја одложија за после пандемијата.

Преземено од info.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi