ГИ ПРОДАДЕ СПОМЕНИТЕ: Хари го крши ветувањето кое му го дал на Вилијам уште како дете?

2 јуни, 2021
profimedia-0325379516

Принцот Хари, помладиот брат на принцот Вилијам, го скрши ветувањето што му го даде на неговиот брат по смртта на принцезата Дајана, нивната мајка, дека нема да продава или да се обиде да заработи пари од сеќавањата на неговата мајка. Кралскиот коментатор Фил Дампиер во изјава за Нова идеја откри дека принцовите, иако биле уште помлади, склучиле договор дека приказните и спомените за принцезата од Велс нема да бидат на продажба, а сето тоа следеше откако во медиумите се појавија гласини за тоа 36-годишниот војвода од Сасекс ќе објави серија документи за принцезата Дијана на Нетфликс.

princ william i princ harry

‘Значи, она што Хари го планира е толку лошо и залудно што дури и на Вилијам му е тешко да верува дека навистина ќе го стори тоа. Мислеше дека нивната мајка, и покрај разликите и растојанијата, ќе остане света во последните неколку години “, рече кралскиот коментатор. Друг извор вели дека тоа е особено вознемирувачко за кралското семејство затоа што тие сметаа дека принцот Вилијам и принцот Хари направија чекор кон помирување наместо да се оддалечат, откако присуствуваа заедно на погребот на принцот Филип минатиот месец, и беа забележани по официјалниот дел од церемонијата во разговор заедно со Кејт Мидлтон.

princ william i princ harry

Сепак, изворот рече дека станува збор само за привремен прекин на огнот од почит кон кралицата Елизабета. Конечно, тој и принцот Вилијам повторно започнаа расправии откако се врати во Лос Анџелес да биде со сопругата и синот. Во меѓувреме, кралскиот коментатор Ангела Левин исто така рече дека принцот Чарлс има скршено срце откако слушнал дека повторно открива детали од семејството во емисијата со Опра.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi