ГЛУМЕЦОТ БЕШЕ ОБВИНЕТ ДЕКА СЕ ОЖЕНИЛ ЗАРАДИ ПАСОШ И ДОКУМЕНТИ: Хју Грант се шокираше и имаше само ова да каже, Твитер му аплаудираше!

19 јуни, 2021
2529211_hju-grant-ana-eberstin_ff

Американските медиуми објавија дека Хју Грант се оженил поради документација.

Имено, славниот актер е во брак со Швеѓанката Ана Еберстејн веќе три години и имаат три деца. Ана е вклучена во ТВ-продукција. Ова е негов прв брак, а причината зошто сè сега се појави е напис во американските медиуми, пренесен од резултатите од пребарувањето на Гугл.

Имено, може да се види дека причината за бракот на Хју и Ана е „поради хартијата“, па актерот се појави на Твитер и конечно објасни сè.

  • Не, Интернет, се омажив за неа затоа што ја сакам – напиша тој на твит проследен со скриншот со резултат на Гугл.

Фан тогаш го праша дали ја заборавил неговата сопруга и која е таа, па мораше да ја прогугла, објасни Гран.

  • „Не, еден пријател ми испрати скриншот.“

Приказната се шири понатаму сè до неговото интервју од 2018 година, кога тој зборуваше за многу проблеми со контролата на пасошот пред да се венча двојката.

„Мојата сопруга се согласува дека бракот е многу апсурден социјален конструкт, но кога имате три деца, тоа е многу убава работа“ – рече Хју тогаш.

„Воопшто не ми се допадна целиот процес кога патувавме „секој што има пасош каде вели Грант на десната страна“ остануваше назад. Ана мораше да оди со дадилките, не јас. Ми се чинеше погрешно.“

Тој објасни дека кога се венчале, полесно патувале, особено на аеродромите, но тоа не била причината зошто тој се оженил.

Hju Grant
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi