Глумецот и неговата девојка допатуваа во Италија слично облечени: Антонио Бандерас и Никол Кимпел зрачат во Венеција

4 септември, 2021
327072_profimedia0630227978_ff

Актерот Антонио Бандерас пристигна и на Филмскиот фестивал во Венеција во друштво на неговата девојка Никол Кимпел.

Се симнаа од речното такси и позираа пред фоторепортерот. За доаѓањето во Италија, тие носеа слични нијанси, односно белата боја доминираше во нивниот стајлинг. Значи, Антонио имаше бели панталони и бели патики со темносини врвки, што беше бојата на неговата маица.

Но, неговата партнерка, Никол, беше облечена во бели панталони и бела маица, додека на сето тоа додаде тексас јакна. Носеше часовник и златни обетки од накит, додека околу вратот имаше синџир со темно сина маска за лице. Она што е интересно е што таа не ги симна очилата за сонце.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi