„ГО НАСЛЕДИ ОД ТАТКО Ѝ“ Шајло ги зачуди сите со сличноста на Бред Пит

12 јуни, 2021
profimedia-0489460890

Шајло Џоли Пит, најстарото биолошко дете на поранешната двојка, 46-годишната Анџелина Џоли и 57-годишниот Бред Пит, е тинејџерка која редовно привлекува внимание каде и да се појави, а честопати е придружена со епитетот на интригантна лице. И иако досега беше во центарот на вниманието најмногу заради трансродовоста, за 15-годишното девојче сега се пишува ни помалку ни повеќе, туку заради посебната интелигенција што наводно ја краси.

Angelina Jolie

Како што пишува во ОК! списанието, Шајло воодушевува со своето знаење кога станува збор за уметноста и архитектурата. ‘Луѓето остануваат во шок кога ќе видат колку е паметна Шајло. Фасцинантно е колку таа знае за архитектурата и уметноста воопшто на таа возраст што веројатно ја наследила од нејзиниот татко кој исто така негува интерес за горенаведеното. Таа е исто така одлична хуманитарка како нејзината мајка и кој и да ја сретне останува фасциниран од нејзината зрелост “, изјави за медиумите неименуван извор.

Angelina Jolie

Покрај горенаведеното, изворот исто така рекол дека Шајло добро се справува со целиот стрес што доаѓа со славата. Откако порасна во центарот на медиумското внимание, 15-годишната девојка веќе научи да се справува со разни написи што може да ги прочита за себе, па на сè пристапува зрело. Патем, за време на нејзиниот последен јавен настап, оној по повод неодамнешната прослава на 46-от роденден на Анџелина, Шајло повторно ги засени своите браќа и сестри заради, како што многумина забележаа, нејзиниот возрасен изглед. Девојчето што сме навикнале да го гледаме прерасна во вистинска девојка која успеа да ја надмине својата мајка Анџелина, а многумина веќе предвидуваат дека во иднина ќе ја надмине својата мајка кога станува збор за убавината.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi