ГО ПРЕБОЛЕ РАЗВОДОТ ОД МИЛИОНЕРОТ? Ана Винтур фатена со славниот АКТЕР на романтична вечера, најде утеха во стар ПРИЈАТЕЛ!

28 август, 2021
2202755_profimedia0500659827_ls

Ана Винтур и Бил Наџи беа видени заедно во ресторан, а по тој повод, актерот и подари роза на ново разведената уредничка на модниот магазин „Вог“.

Ana Vintur

Популарниот актер и највлијателната жена во светот на модата изгледаа расположени за време на ручекот во ресторанот „Пјерлуиџи“.

Наводно, долгогодишните пријатели станале уште поблиски откако Ана се разведе во октомври минатата година, по 16 години брак.

Уредничката на списанието „Вог“ и нејзиниот сопруг, телекомуникацискиот тајкун Шелби (75), беа еден од најмоќните американски парови, но по две децении и една година откако започна нивната љубовна врска, минатата година и дојде крајот.

Šelbi Brajan, Ana Vintur

Во круговите на познатите се зборуваше дека нивниот брак полека почнал да не изгледа како „здрава врска“ уште во 2013 година, кога Шелби Брајан се соочи со обвинувања дека и должи на државата неверојатни 1,2 милиони фунти поради затајување данок. Сепак, постојат и други гласини кои тврдат дека тој можеби се вратил кај својата поранешна сопруга Кетрин Брајан во тоа време, откако нејзиниот втор сопруг почина во 2015 година.

Во тоа време, Ана Винтур не седеше со скрстени раце, туку се повеќе се гледаше со нејзиниот пријател Бил на романтични вечери, модни ревии и театри во европските и светските метрополи.

Се чини дека разводот што следеше беше неизбежен редослед на настаните, а во исто време, нејзиниот поранешен вработен објави контроверзни мемоари. Андре Леон Тејли ја обвини дека користи луѓе и тврдења дека таа го мразела затоа што за неа бил „премногу стар, премногу дебел, премногу студен“.

Bil Naji
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi