ГО ПРИЗНА НЕВЕРСТВОТО НИЗ ПЕСНИ Сите освен Ким Кардашијан знаеја дека Канје Вест ја изневерува, а еве како се издаде тој

4 септември, 2021
Screenshot_4

Светската јавност не престанува да зборува за разводот на Ким Кардашијан и Канје Вест, а сега се појавија нови информации за поранешниот пар

Имено, блиските луѓе на Канје Вест знаеја дека ја изневерува Ким Кардашијан, а раперот дури призна дека спиел со група девојки на турнејата низ Сан Пабло.

Канје ја изневеруваше Ким додека се бореше со алкохолизмот, а сигурен извор за странските медиуми изјави дека sвездата имала повеќе од еден испад и дека оние од неговиот платен список се целосно свесни за тоа.

– Не беше тајна меѓу оние кои работеа тесно со него дека ја изневерил Ким откако се роди Сент – рече изворот и додаде дека зборува за врски со група девојки и навлезе во луди детали за неговите сексуални сесии, многу сликовито, и зборовите што ги користеше беа ужасно едноставни.

– Никој не можеше да поверува што зборува пред сите, се чинеше дека има епизода и дека е манијакален. Подоцна, тој зборуваше глупости и луѓето се обидуваа да го смират и да го стават под контрола. Навистина беше срцепарателно да се гледа затоа што беше јасно дека тој е многу болен и дека му е потребна помош, а начинот на кој Канје прикриваше сѐ изгледаше како да не може да го сокрие долго – рекол изворот.

Исто така, се чини дека тој го призна своето неверство во песната „Hurricane“ од новиот албум „ Donda “, во која пее за „новата девојка“ и како сѐ уште е во игра.

Факт е дека Ким веројатно ќе помине низ многу тешки моменти откако Канје зборуваше за својот живот преку неговата музика, а нивните деца еден ден ќе разберат што значат тие текстови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi