Годините се само бројка за неа: Планетарно популарната пејачка покажа дека никогаш не изгледала подобро!

19 јули, 2021
325107_profimedia0622033094_ff

Светски познатата музичка sвезда Шер, попозната како Божицата на попот, уште еднаш покажа дека годините треба да бидат само бројка.

Таа се прошета со своите пријатели и целосно уживаше во Портофино.

Откако пристигна во Портофино, пејачката веднаш отиде на вечера во популарна компанија.

Шер беше облечена во црна гардероба и сандали со целосна потпетица, кои ги соблече во еден момент. Иако носеше црна јакна, нејзината совршена фигура сепак се истакнуваше.

На патот, таа уживаше во италијанскиот сладолед и во друштво на нејзините обожаватели.

<p>Američka pevačica<strong> Šer </strong>potpuno se opustila u Portofinu</p>
<p>Američka pevačica<strong> Šer </strong>potpuno se opustila u Portofinu</p>
<p>Američka pevačica<strong> Šer </strong>potpuno se opustila u Portofinu</p>
<p>Američka pevačica<strong> Šer </strong>potpuno se opustila u Portofinu</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi