ГОЛ ФУСТАН никогаш не изгледал подобро: Никол Кидман има ДАМСКИ ОДГОВОР на трендот кој го тресе црвениот тепих

29 септември, 2021
328561_nikolkidmanprofimedia0634369172_ff

Кога Ријана се појави на модните награди на CFDA во 2014 година во фустан што открива повеќе отколку што покрива, направен е од проѕирен материјал и покриен со кристали, ерата на т.н. голи фустани на црвениот тепих.

Иако овој тип на тоалет, резервиран за најхрабрите, се појавуваше од време на време на церемонии на кои се собираат познати личности, храбриот чекор на Ријана беше првиот пат кога таа беше преземена од личност од А-листата, како што велат Американците. Оттогаш, речиси и да нема големи гала настани каде што не гледаме гол фустан, и обично личноста што го носи е во центарот на вниманието. Само во изминатите неколку дена ги видовме Меган Фокс, Зои Кравиц и Ирина Шајк во нив!

<p>Slavna glumica nije odolela vrsti toalete koju proteklih godina poznate žene obožavaju, ali ju je birala u skladu sa svojim prepoznatljivim stilom</p>

Така беше и со Никол Кидман, која избра ваков фустан за отворање на Музејот на Академијата за филмска уметност во Лос Анџелес викендот зад нас.

<p>Slavna glumica nije odolela vrsti toalete koju proteklih godina poznate žene obožavaju, ali ju je birala u skladu sa svojim prepoznatljivim stilom</p>

Меѓутоа, австралиската добитничка на Оскар не избра ниту еден модел, туку долг фустан од Родарте кој е украсен на неколку места со големи везени цвеќиња со нанижани монистра. Станува збор за парче чија цена е 18.400 долари, а во него доминираат портокаловата и розовата, додека проѕирната ткаенина е светло розова. И гола и не – таа речиси ништо не открива!

Актерката одлучи да го комбинира со кафени затворени сандали и избра црна чанта со букви наречена Клеопатра од Џузепе Заноти.

Ако ги прашате модните портали – нема грешка, иако повеќето од нив првенствено го слават враќањето на Никол со мали кадрици, фризурата што ја носеше на почетокот на кариерата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris