ХАЈДИ КЛУМ ВО 48-МА ГОДИНА ИМА ТЕЛО ЗА НАГРАДУВАЊЕ: Собра повеќе од 57.000 лајкови на својата жешка фотографија, за помалку од 8 часа!

30 јули, 2021
2663093_profimedia0606106311-1_ls

Манекенката Хајди Клум (48) изгледа феноменално и не се двоуми да го покаже тоа.

Таа позираше во минијатурно бикини и ги истакна своите атрибути додека се одмара на јахта. Како што и самата напишала, ја фотографирал нејзиниот дечко Том Каулиќ, од кого не се одделува. Хајди доби над 57.000 лајкови на Инстаграм.

Да потсетиме, Хајди е во брак со Том од 2019 година. Гитаристот е 16 години помлад од неа. Тие уживаат во љубовта без разлика на јазот во генерациите. Хајди веќе им кажа на медиумите дека разликата од деценија и пол не и значи ништо и дека не размислува за тоа освен кога прашањата на новинарите ја охрабруваат да го стори тоа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi