ХАОС! Најпознатата манекенка ПОЗИРА ГОЛА – да не знаеш каде прво да погледнеш (ФОТО)

14 јули, 2021
294825_hajkdi23-reuter_f

Една од најпознатите манекенки Хајди Клум објави провокативна фотографија, а нејзините следбеници не престануваат да ја опсипуваат со комплименти и позитивни коментари.

Убавата Германка, која сега има 48 години, роди дури четири деца (најстарата ќерка Лена сега има 17 години). Па затоа не ѝ беше проблем на својот Instagram да покаже како изгледа нејзиното викенд попладне на оваа горештина.

Поранешниот ангел на Викторија Сикрет, како што покажува фотографијата, се сонча во дворот на својата куќа без ниту едно парче облека на себе, но „стратешките“ делови ги покри со пешкир и вешто прилагодена позиција на стапалата и рацете, па сликата навистина открива ништо друго освен нејзината сензационална линија иако Клум е целосно гола.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi