Хари Стајлс тргна на турнеја во огнена комбинација

7 септември, 2021
241482304_980026022731088_938285362848756017_n-790x527

Хари Стајлс ја започна својата долгоочекувана Love on Tour со настап во Лас Вегас, а неговиот сценски изглед и изведба беа во согласност со блескавата естетика на градот.

Имавме можност да го видиме Стајлс неколку пати во панталони со висок струк, костуми под кои носеше блузи, долни маици или во еден од неговите последни јавни настапи – ништо. Кожената јакна, зелениот боа и голото торзо на Греми наградите се покажаа како добитна комбинација што ја доживеа својата варијација на новата турнеја.

Стилистот на Хари, Хари Ламберт, го дизајнираше огнениот црвен изглед, со потпис на Гучи, се разбира, што е изненадувачки минималистички, но за максимален рок -ѕвезда ефект. Црвени широки панталони, чизми и елек со школки, облечени на голо торзо, го потврдија статусот на Хари како стилска икона.

Додека со нетрпение ги очекуваме датумите и локациите на европскиот дел од турнејата, со нетрпение очекуваме да видиме други комбинации на нашата модна славна личност.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi