Хју Грант открива дека Лиз Харли ja изневерувал со проститутка бидејќи бил лошо расположен откако гледал еден од неговите филмови

13 март, 2021
1

Ѕвездата на филмовите „Љубов всушност“ и „Нотинг Хил“ е веројатно најпознатиот пример за славна личност фатена со проститутка. Тој беше фатен во Лос Анџелес во 1995 година со Божествената Браун (вистинско име Стела Мари Томпсон) и веднаш ја призна вината, па му беше дадена симболична парична казна и две години условна казна. Сега откри зошто започнал такво нешто

„Мислам дека знаеш во животот што е добро, а што лошо. Па, направив лошо и тоа е тоа “, рече тој кратко по скандалот со проститутката во шоуто на Џеј Лено. Хју Грант тогаш беше во врска со актерката Елизабет Харли. Таа му прости за инцидентот, но тие подоцна ја прекинаа врската во 2000 година, по 13 години.

Hugh Grant i Liz Hurley

Во новото интервју на подкастот на Марк Марон на WTF, британската sвезда призна дека непријатноста по гледањето на холивудскиот дебитантскиот филм „Девет месеци“ довела до инцидентот. Потсетувајќи се на скандалот, тој рече: ‘Филмот требаше да излезе една недела или две после тоа и имав лошо чувство. Кога отидов да ја видам проекцијата, сите во неа беа брилијантни, а јас бев толку грозен.

tportal

Тој ја доведе во прашање неговата улога во романтична комедија во која глумеше заедно со Џулијана Мур и Робин Вилијамс. Само бев разочаран од себе. Не знам што се случуваше ’, призна тој.

И покрај неговата загриженост, филмот дебитираше на 3-то место на бокс-офисот во САД, со почетен удел од 12,5 милиони долари пред да заработи 138,5 милиони долари ширум светот. „Филмот се справи добро на бокс-офисот и мислам дека за тоа најмногу се грижеше Холивуд“, рече актерот.

tportal

Хју порано беше едно од најпосакуваните момци во Холивуд, тој живееше удобен живот во поголемиот дел од својот живот. Во 2011 година тој објави дека чека бебе со Тинглан Хонг, со кого ги имаше ќерката Табат и синот Феликс. Потоа тој доби дете со Ана Еберштајн, со која се ожени во 2018 година, а парот имаше уште две деца.

tportal

На темата татковство, тој еднаш рече: „Сосема е исцрпувачки да се обидуваш да бидеш млад татко во тело на стар човек, и сфатив дека не можеш да имаш ниту мамурлак кога имаш 60 години и имаш пет мали деца во куќата. Но, тоа се исплатеше. Целосно ‘.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris