И наша Марјана како Карлеуша: Лото водителката предизвика конфузија, дали носи нешто под наметката што се вее широко или глетката е само оптичка илузија за око? (ВИДЕО)

14 јуни, 2021
марјана карлеуша

Откако меѓу првите ја отвори летната сезона, соблекувајќи се во костими за капање во различни дезени, што заради сончање, што заради реклама,  Марјана Станојковска повторно привлекува внимание со своето најново еротско издание.

Според локацијата, најверојатно во прашање е Охрид и неговата езерска шир, а според глетката, лото убавицата одново задава немир… Особено на посилниот пол со својот „гол перформанс“ на едно езерско пристаниште, каде веејќи го своето мастило сино здолниште или наметка, Марјана ве остава во чудесна глетка… И дилема, која предизвикува конфузија:  Дали водителката носи нешто под наметката што се вее широко или глетката е само оптичка илузија за око?

На прв поглед се чини дека под наметката лото девојката е сосема гола, од глуждови до препони, но ако подобро се загледате во успорената снимка ќе видите дека се работи само за „лажна перцепција“, случајно или намерно вклопена во модната концепција на оној што трикот го замислил и го погодил моментот, па максимално го постигнал ефектот.


Зашто ова на Марјана Станојковска во многу што потсетува на она што неодамна го направи Јелена Карлеуша кога сите се прашуваа дали поп-фолк дивата на снимање во „Гранд“ само фиктивно или и фактички дојде без гаќички?

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi