И РИЈАНА ИМА СВОЈА ДВОЈНИЧКА: Подигна прашина на интернет поради НЕВЕРОЈАТНАТА СЛИЧНОСТ со пејачката, а еве што вели таа за тоа! (ВИДЕО)

27 септември, 2021
2730217_4587897_ls

Иако некои сакаат да изгледаат како некој познат пејач или актер, тие подлежат на разни операции поради тоа, а други не се ни свесни за нивните сличности. Во оваа втората група спаѓа и тиктокерката Ејвери, која не забележала колку личи на Ријана додека нејзините следбеници на оваа социјална мрежа не и кажале.

@notavrey

what is the reasonnnn#fypage

♬ GyalisFastRemixChallenge – Realremzo

Цртите и обликот на лицето, усните, носот, единствената разлика што паѓа во очи е бојата на косата: популарната пејачка е бринета, а Ејвери е русокоса. Во еден момент, таа призна дека цел живот добивала коментари за нејзината сличност со Ријана, но дека не придавала значење на тоа. Таа објасни дека е навикната на својот изглед како свој и дека не се гледа себеси како двојничка на Ријана.

@notavrey

last draft from this dayyy, idk why i don’t post most of my videos😭#fypage

♬ original sound – Vell

Патем, двојниците често живеат и заработуваат ос сличноста со познатите личности, а најдобар пример за тоа е Нејтан Мидс, двојникот на актерот Бред Пит.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris