И СОПРУГАТА И ЌЕРКАТА НА ВИЛ СМИТ ПРИЗНАЛЕ ДЕКА ГИ ПРИВЛЕКУВААТ ЖЕНИ!„Многу пати сум размислувала: Боже, таа е толку убава…“

1 април, 2021
profimedia-0488726250-e1617267043985

Младата пејачка пред две години изјави дека не верува во моногамија

Џејда Пинкет Смит (49) и нејзината ќерка Вилоу Смит (20) откриле дека сексуално ги привлекуваат жени.

„Многу пати бев фасцинирана од жени. Многу пати помислив: „Боже, таа е толку убава и талентирана“. Не можам да кажам дека бев заљубена во жена, но мислам дека тоа може да се случи во иднина, бидејќи порано имав силни чувства кон нив“, рече младата пејачка во ток-шоуто „Red Table Talk“.

Нејзината мајка Џејда призна дека и неа жените ја привлекле кога имала 20-тина години. „Двапати бев заљубена во жени“, откри актерката.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fredtabletalk%2Fvideos%2F225179909361019%2F&show_text=0&width=560

Во 1997 година, Џејда се омажи за Вил Смит со кого има две деца, ќерката Вилоу и синот Џејден.

Вилоу веќе зборуваше за својата сексуалност во истото шоу, па во 2019 година изјави дека верува во полигамија.

„Моногамијата ве спречува да одолеете на несигурности или љубомора. Дефинитивно би сакала да бидам во врска со еден маж и една жена “, рече тогаш пејачката. Таа додаде дека не ја интересираат толку многу нови сексуални искуства, колку создавање емоционална врска.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi