И за Елена Стефановска е отворена летната сезона: Водителката со стил позираше во бикини, но во фокусот паднаа нејзините гради (фото)

15 јуни, 2021
elena

Иако календарски се уште не престигна летото, за некои од македонските јавни личности започна летната сезона.

Имено, тие предвреме започнаа со летните одмори и се соблекоа во бикини, некои ги покажаа повеќе, а некои помалку своите облини.

За водителката „Живот на стил“, Елена Стефановска започна летната сезона.

Таа е позната по тоа што обожава да патува на разни дестинации, но поради коронавирусот, претходната година ипол бевме ограничани со патувања.

Сепак, тоа не ја спречи Стефановска да ужива во секој момент каде и да се наоѓа, а посебно ако е во друштво на нејзиниот партнер.

Овој пат, Елена уживаше на домашен терен и во близина на Скопје.

Имено, таа на Инстаграм објави фотографија на која позира во бикини, очила за сонце и шешир на главата. Меѓутоа, во фокусот е нејзиното бујно деколте кое ѕирка од бикинито.

Објавата доби над 1000 лајкови, а следбениците ја опсипаа со позитивни коментари.

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi