Идна кралица, но и МОДНА БОЖИЦА! Кејт Мидлтон во ВЕЛИЧЕНСТВЕН златен фустан го маѓепса светот

29 септември, 2021
328575_kejtmidltonprofimedia0635062622_ff (1)

Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон беа меѓу првите во светот што уживаа во новиот филм за агентот 007, последниот во кој Џејмс Бонд го игра Даниел Крег, а идната кралица изгледаше достојна за таа титула. Ако ги прашате медиумите – достојно за божица!

<p>U Londonu je sinoć održana premijera filma <em>No Time to Die</em>, o tajnom agentu Džejmsu Bondu, a među onima koji su prošetali crvenim tepihom našli su se vojvoda i vojvotkinja od Kembridža</p>

Кејт Мидлтон не оди често на црвениот тепих, но кога ќе оди, дефинитивно знае да остави впечаток. Овој пат, тоа го направи во тоалетата со потпис на нејзината омилена дизајнерка Џени Пекам, а станува збор за модел во златна боја украсен со прекрасна наметка. Среброто и златото почнуваат да се шират под градите, формирајќи илузија на сончевите зраци, а кристали и школки ја красат ефективната наметка што ги нагласува рамената. Интересно е што војвотката од Кембриџ избра модел кој е лелеав и полутранспарентен во долниот дел.

<p>U Londonu je sinoć održana premijera filma <em>No Time to Die</em>, o tajnom agentu Džejmsu Bondu, a među onima koji su prošetali crvenim tepihom našli su se vojvoda i vojvotkinja od Kembridža</p>
<p>U Londonu je sinoć održana premijera filma <em>No Time to Die</em>, o tajnom agentu Džejmsu Bondu, a među onima koji su prošetali crvenim tepihom našli su se vojvoda i vojvotkinja od Kembridža</p>

Кејт, во согласност со кралското издание, се одлучи за коса подигната во пунџа, што дополнително ги нагласи златните обесени обетки на брендот Onitaa.

Членовите на кралското семејство, кои покрај Вилијам и Кејт, ги претставуваа и принцот Чарлс и Камила Паркер, разговараа со актерите кои играат во филмот No Time to Die.

<p>U Londonu je sinoć održana premijera filma <em>No Time to Die</em>, o tajnom agentu Džejmsu Bondu, a među onima koji su prošetali crvenim tepihom našli su se vojvoda i vojvotkinja od Kembridža</p>
<p>U Londonu je sinoć održana premijera filma <em>No Time to Die</em>, o tajnom agentu Džejmsu Bondu, a među onima koji su prošetali crvenim tepihom našli su se vojvoda i vojvotkinja od Kembridža</p>

Инаку, премиерата на 25 -тиот филм за агентот 007 беше одложена неколку пати поради пандемијата на коронавирусот, а првпат беше планирано да се прикаже во април 2020 година. Приказната, во режија на Кари Џоџи Фукунага, го следи животот на Бонд по напуштањето на службата, додека тој ужива со Медлин (ја игра Леа Сејду) во животот во Јамајка. Меѓутоа, се појавува неговиот стар пријател од американската агенција ЦИА и го поканува да се соочи со Сафин (Рами Малек), негативец кој сака да го уништи светот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris