Игор и Илина среќни живеат во Сретеново

4 март, 2021
igor i ilina

Откако објавија дека се заедно и заљубени, глумецот Игор Џамбазов и неговата девојка Илина Арсова постојано се главна тема во медиумите и на „Инстаграм“, каде што постојано споделуваат заеднички фотографии.

Во моментот тие се во Сретеново во Стар Дојран, од каде што Игор објави и фотографија и напиша дека е среќен. Двајцата се заедно повеќе од половина година, а нивната љубов почна токму во Дојран.

Преземено од Reporter.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris