ИЛИ СО МЕГАН ИЛИ НИКАКО Хари го уценува семејството на најемотивниот ден

18 мај, 2021
profimedia-0474903081

По повеќекратните обвинувања против неговото семејство, Хари сега поставува барања за негово враќање во родната земја

Принцовите Хари и Вилијам пред три години најавија подигање на статуа во спомен на нивната мајка, покојната принцеза Дијана. Статуата ќе биде поставена во Потонатата градина на палатата на 1 јули годинава, кога Дијана би го прославила својот 60-ти роденден. Британските медиуми неодамна шпекулираа дека Хари можеби дури и не би се појавил на церемонијата поради лошиот однос со Вилијам и 72-годишниот принц Чарлс. Тие „завојуваа“ откако Хари и неговата сопруга, 39-годишната Меган Маркл, во скандалозното интервју со водителката Опра Винфри, открија шокантни детали за кралското семејство.

Но, странските медиуми сега пишуваат дека Хари сепак ќе дојде во Велика Британија, а тој исто така бара Меган да биде дел од официјалната церемонија. „Ако не може да присуствува лично поради бременоста, Хари сака да се вклучи во настанот преку видео или само да ја покаже својата видео порака која ќе биде објавена во медиумите истиот ден“, изјави неименуван извор за странските медиуми.

Тој додаде дека Хари ќе одбие да дојде на церемонијата ако неговите барања не бидат исполнети. „Можно е тој да не дојде за тоа и се сеќава на студениот прием на принцот Чарлс на погребот на принцот Филип. Тој беше вознемирен од реакциите на неговото семејство и ќе размисли за претстојното патување “, изјави извор близок до кралското семејство за странските медиуми.

Да потсетиме, поставувањето статуа во спомен на Дијана беше еден од ретките потфати организирани од браќата пред Хари да се повлече од кралските должности и да се пресели во Калифорнија. На самата церемонија, принцовите ќе одржат говор, но тие ја отфрлија идејата да го сторат тоа заедно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi