ИМ ЈА ЗАТВОРИ УСТАТА НА СИТЕ ! Старлетата конечно се огласи во врска со бременоста! ОВА Е ВИСТИНАТА!

8 септември, 2021
249918_kajli_f

Гласините велат дека товарите на Кајли Џенер се точни. Со видео на Instagram таа потврди дека заедно со раперот Тревис Скот го очекуваат своето второ дете.

Во видеото што Кајли (24) го објави на Instagram, таа за прв пат го покажа бремениот стомак и ги потврди гласините дека таа и Тревис Скот ќе станат родители по втор пат.

Краткото видео покажува дека и нивната 3-годишна ќерка Сторми е пресреќна што ќе стане голема сестра, па ја прободува мајка си во стомакот.

Имаше многу шпекулации за наводната бременост на Кајли во изминатиот период, бидејќи таа и Тревис одлучија да си дадат втора шанса во врската, по разделбата во 2019 година.

Во јануари 2019 година, тие потврдија дека се разделиле и дека одмараат некое време од врската, бидејќи биле под постојан притисок со работни обврски и ангажмани.

Првите гласини дека се обединиле само неколку месеци подоцна, во мај 2020 година, а во јуни за прв пат се појавија заедно во јавноста, кога прошетаа по црвениот тепих со својата ќерка Сторми по повод добротворна вечер.

Погледнете го видеото подолу:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi