Им стана досадно: Џенифер Лопез и Бен Афлек купуваат вила од 64.000.000 долари (ФОТО)

16 јули, 2021
profimedia-0619458877-830x0

Се чини дека парот „Бенифер“ наскоро планира да купи вила во Холивуд за да можат да започнат да живеат заедно…

Американскиот актер Бен Афлек и пејачката Џенифер Лопез вчера посетија прекрасна вила во Лос Анџелес вредна 64 милиони долари, а TMZ објави и ексклузивни фотографии од оваа двојка кога пристигнаа во споменатиот имот.

Тоа поттикна приказни за потенцијален ангажман за нејзиниот роденден на 24 јули, а фановите со нетрпение го очекуваат продолжувањето на љубовната приказна.

Огромниот имот што го посетија се наоѓа во елитниот дел на Лос Анџелес, во Паркот Беверли, а во самата вила има многу интересни работи за љубовната двојка и нивните деца од претходните бракови.

Луксузната вила има огромна куглана, сала за игри со билјард, кино, комплетно опремена спортска сала, визба за вино, базен, библиотека, спа центар, медицинска соба, фризерски салон, лифт итн.

Главната куќа има 8 спални соби и 12 бањи, а за наведената цена од 63 950 000 американски долари, тие би добиле беспрекорно украсена вила од „редот на милијардери“, која се наоѓа зад високите порти со чувари.

Пред неа има отворен базен, простран двор со прекрасен тревник, паркинг и посебен влез за вработените.

Над 2.879 м2 апсолутниот луксуз се наоѓа на приближно 1,4 хектари земја.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi