ДАЦ И АЛЕКСАНДАР ЗАЕДНО СО ПРИЈАТЕЛИТЕ СО МУЗИЧКИ ПОДАРОК „8 МИНУТИ ЗА 8.МАРТ“

8 март, 2021
дац

Познатото музичко дуо Дац и Александар кои во текот на пендемијата ги забавуваат своите фанови он-лајн овој пат приредија оригинален музички подарок за жените по повод 8. Март.

„Ние секојдневно подаруваме љубов…
А денес, нека бидат тоа 8 минути за 8 март…
Малку внимание за сите жени, од Дац и Александар и нашите пријатели .

Среќен 8 март “ – велат тие.

– Жената се слави 365 дена, не само на 8 март ❤️ Порано се пееја серенади под пенџер, а сега дојде време да се пее само преку Zoom или Skype.. – стои во нивната објава.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris