Џорџина на Роналдо го запали Instagram во провокативен костим за капење (ФОТО)

22 март, 2021
georgina-rodriguez-20a1b93ef6811b5fd4370be4beea9a47_view_article_new

Собрана коса, заводлива шминка и нејзината совршена фигура беа доволна причина да се соберат 1,7 милиони лајкови за помалку од 20 часа, но и илјадници комплименти во коментарите.

Џорџина Родригез, партнерката на славниот Кристијано Роналдо, честопати ги радува своите 24 милиони следбеници со провокативни фотографии.

И покрај фактот дека сите секогаш со нетрпение очекуваат да ја видат неа и фудбалерот или нивниот раскошен дом, фотографиите на Џорџина во костим за капење го крадат шоуто секој пат.

Не беше ништо поразлично со нејзината последна фотографија на која позираше во едноделен костим за капење со провокативен крој. Собрана коса, заводлива шминка и нејзината совршена фигура беа доволна причина да соберат 1,7 милиони лајкови за помалку од 20 часа, но и илјадници комплименти во коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris