Хит на ТикТок: Поранешната келнерка од Л.А открива какви се всушност sвездите!

6 март, 2021
ac3b1b6d-69af-437e-b96f-cb4824499f79

ЕНИ БОНД е комичарка и актерка која на почетокот на својата кариера работеше како келнерка во ресторан во Лос Анџелес каде редовно одеа познати личности. Благодарение на тоа, Ени стана хит на ТикТок.

Имено, во нејзините видеа таа ги оценува холивудските sвезди според учтивоста што ја покажаа кон неа и другите вработени во ресторанот додека им ги послужуваше.

Нејзиниот прв пост на ТикТок има над 1,7 милиони прегледи. Во него, таа откри дека Рајан Гослинг и Ева Мендес биле многу симпатични гости, додека Лесли Ман и Џад Апатов ја разочараа со однесувањето. Тие се, вели таа, најмалку драги гости што им ги послужила.

“Јас сум обожавателка и на двајцата, сè уште сум, но бев многу разочарана од тоа како се однесуваа кон мене и моите колеги. Се надевам дека имаа само лош ден и инаку се пољубезни! Се обидувам да не ги осудам веднаш затоа што сите сме само луѓе “, рече таа
на овој актерски пар.

Таа исто така ги пофали Лејди Гага и Ана Фарис.

“Знаев дека Гага ќе биде неверојатна, но таа божица навистина се грижи за секоја единствена личност што ќе ја запознае. Доаѓаше често околу еден месец и секогаш изгледаше беспрекорно. Бев шокирана кога се сетив на имињата на некои вработени и деталите од нивните животи. Јас ја сакав уште пред да ја запознам, а сега ја сакам уште повеќе “, рече Ени.

@theanniebond

Reply to @shanyroo This is fun for me so i hope it’s fun for y’all too! #greenscreen #ratingthings #ratingcelebrities #fyp

♬ original sound – Annie Bond

По успехот на првото видео, Ени продолжи да ги објавува своите впечатоци од познати лица, па во следните продолженија откри дека Дру Баримур и Кијану Ривс ја воодушевиле додека раперот Дрејк бил „ок“.

@theanniebond

Reply to @cassybissy I feel like the coffee I had before this is **peaking** #greenscreen #ratingthings #ratingcelebrities

♬ original sound – Annie Bond


Тој е голем обожавател и sвезда на „Игра на тронови“, Емилија Кларк, потоа на Идрис Елба и Зои Дешанел. Актерката Кетрин Вотерстон од Wonder Beasts многу ја разочара. “Таа не беше многу пријатна. Како да сакаше тој ден да исчезнам”, рече Ени.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris