Камин, злато, џиновски кревет, a само за да ја видите бањата! Ѕирнете во луксузниот пентхаус на Аца Лукас

31 март, 2021
aca-lukas-foto-nikola-tomic06-830x0

Пејачот ја отвори вратата од својот стан во Вождовац

Популарниот пејач Аца Лукас ја отвори вратата од својот стан во Вождовац за емисијата „Амиџи шоу“, сè во неговиот дом пука од луксуз, а посебни и персонализирани детали ги привлекоа погледите на сите.

На влезот од станот од десната страна се наоѓа огромна дневна соба во која Лукас поминува поголемиот дел од своето време, во едниот дел има бело пијано, како и клавијатура. Бидејќи Аца е љубител на игрите, џојстиците и игрите се неопходни. Масата во дневната соба изгледа како голем куфер и дава посебен печат.

Секој детал е очигледно специјално избран според вкусот на Аца, и не е изненадувачки што во дневната соба има огромен портрет на популарнioт пејач. Покрај своите, Лукас има спомени со своите деца на ѕидот, како и цртежи од неговата наследничка Викторија. Во еден агол, има бројни награди што Лукас ги добил за време на неговата богата и успешна кариера.

Сè има свое место во кујната, без премногу детали, а посебно внимание привлече уметничката слика на ѕидот, но и шампањот на кој пишува: „Аца Лукас“. Во собата на пејачот, има огромен кревет на средина, а на полиците има разни детали, како и спомени од најблиските.

Од спалната соба на пејачот, се влегува во огромна бања која е одделена со стаклен ѕид, така што сè е јасно видливо од креветот. Пејачката има дури и уметнички фотографии во бањата, но и посебни детали за релаксација.

Во станот има уште една бања, како и просторијата на неговата наследничка Викторија. Погледнете како изгледа станот на Лукас во Вождовац во галеријата подолу:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi