Кардашианс го запалија Инстаграм, следбениците не можат да одлучат која е подобра!

4 февруари, 2021
kim-kardasijan-00.jpeg

Старлетите се соблекоа и ги воодушевија фановите!

Откако Кортни Кардашијан објави серија голи фотографии на кои беше сама или со своите сестри и ги воодушеви сите со својата волшебна фигура на 41 година, Ким ги покажа и своите облини.

Најпознатата старлета позираше во минијатурен костим за капење и собра скоро три милиони лајкови, а во коментарите имаше полемика за изгледот на славните сестри.

Верните обожаватели на семејството Кардашиан не можеа да одлучат која од нив е позгодна, но и која има подобри фотографии во костим за капење.

Погледнете ја Ким, но и Кортни, Клои и Кендал во летните изданија!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi