Кога Рири ќе облече цветно бикини, бројот на лајкови расте: Таа ја објави пролетната колекција и ги остави сите без зборови!

2 март, 2021
rihanna-460x0

Лансирана е пролетната колекција Savage X Fenty – напиша Ријана во описот на објавата каде позира во провокативно издание.

Американската пејачка Ријана (33) ги оствари соништата за многу мажи и го покажа своето волшебно тело во предизвикувачка долна облека, а поради жешките снимки на многумина им паднаа вилиците.

Имено, познатата пејачка позираше во својата долна облека „Savage X Fenty“ со цветен дезен и по тој повод ја истакна нејзината волшебна фигура, а нејзината линија неодамна вреди милијарда долари.

На новата фотографија, Ријана лежи на лежалка, која е во цвеќе, а по тој повод, таа ги истакна рамниот стомак, бујните гради, затегнатите нозе и бутовите.

За потребите на новата фотосесија, таа ги скрати шишките и ја обои косата во темно кафеава боја. Убавата пејачка ги „запали“ социјалните мрежи со своето волшебно тело, а сега е повеќе од очигледно дека ги изгуби вишокот килограми што ги доби за време на изолацијата.

Лансирана е пролетната колекција Savage X Fenty – објави Ријана, иако колекцијата, судејќи според коментарите, е полн погодок, очигледно е дека пејачката и нејзиното тело се одговорни за 4,5 милиони лајкови на објавата.

Ријана ја следат 92,3 милиони следбеници на социјалната мрежа Инстаграм и таа не престанува да ги изненадува со фотографии и видеа во костими за капење и долна облека.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris