Латино заводникот ја обели брадата, а обожавателите останаа шокирани!

23 јануари, 2021
profimedia-0500177400-460x0

Познатиот поп-пејач ја избелел брадата, како што вели, од досада…

Порториканскиот поп шампион Рики Мартин (49) објави нова фотографија на социјалната мрежа Инстаграм, што ги изненади неговите следбеници.

Имено, славниот пејач објави селфи на кое се гледа половина од лицето, како и промената на изгледот што ги шокираше неговите обожаватели.

Мартин ја обои брадата во плава боја, па многумина сметаа дека е многу обледен. Пејачот и актерот ја обелибрадата, па напиша краток опис.

– Кога ви е досадно, избледете се – напиша тој во описот на фотографијата на која собра 681 000 лајкови.

На споменатата социјална мрежа го следат 14,9 милиони следбеници, а по него следуваа коментари од неговите фанови, главно позитивни.

„Трендсетер“, „Ох, апсолутно ми се допаѓа“, „Дедо Мраз, ти ли си?“, „Рики Мартин, врати ни го Рики Мартин“, „Русокосите повеќе се забавуваат“, „Обои се портокалово, те молам“, „Убав“, „Извини, но не ми се допаѓа промената“, беа коментарите под објавата.

Фасцинантен факт е дека жените ширум светот сè уште лудуваат по Рики, иако популарниот „крал на латино-попот“ јавно призна дека бил хомосексуалец пред десет години.

Порториканскиот пејач со години ја криеше својата хомосексуалност, а во март 2010 година на својата веб-страница објави дека е хомосексуалец.

– Со гордост можам да кажам дека сум хомосексуалец и сум благословен со тоа – напиша тогаш Енрике Мартин Моралес, како што Мартин всушност го нарекуваат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris