„Mоже да имаш сѐ што се брои со пари, ама џабе ако твојот дом не ти е извор на среќа“, вели Бојана Скендеровски

29 март, 2021
bojana

Пејачката и водителка Бојана Скендеровски, вели дека е среќна во ужива во бракот со сопругот Васко, со кого ги има ќерката Искра и синот Ѓорѓи. Освен што за Васко вели дека е најдобриот сопруг на светот таа често споделува приватни семејни  фотографии со емотивни пораки.
Овојпат таа на својот Инстаграм сподели уште една силна порака посветена на семејството, заедно со фотографија:

„Низ животот може да имаш и брда и долини и авиони и камиони, може да ги имаш сите можни титули, може да си и најубаво и најскапо облечен, може да имаш сѐ што се брои со пари, но немаш ништо ако твојот дом не е изворот на твојата среќа и мир, вели Бојана.

Преземено од info.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris