Поради тоа што го направи во колата повеќе нема да ја гледаат исто: Актерката го крена фустанот и ги остави сите без зборови!

13 февруари, 2021
hale-beri.jpeg

Една од најубавите жени на светот објави видео на мрежите кое зачуди многумина.

Една од најубавите жени на светот, актерката Хали Бери, која на 55 години изгледа подобро од нејзините многу помлади колешки, објави видео на социјалните мрежи кое многумина ги остави без зборови.

Оскаровката и поранешна „Бонд девојка“ влезе во автомобилот, го крена фустанот и ги покажа извајаните нозе. Некој не би рекол ништо необично, тоа го прават сите славни личности.

Како што објасни на видеото, секоја жена повремено се наоѓа во ситуација да мора да импровизира во последен момент. Затоа извадила брич од чантата и тргнала на работа.

Всушност, станува збор за реклама за бренд брич, но тоа не ги спречи нејзините следбеници да го коментираат овој неочекуван потег.

Острото женско око не го пропушти фактот дека на видеото не се гледаа влакната на нејзините нозе, некои беа ужаснати затоа што „тоа“ не се прави во јавност, туку во приватноста на нејзиниот дом, а на мажите сигурно не им пречеше. Со или без коса, нозете на познатата актерка собраа бројни лајкови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi