Стивен Хаузер се ожени на Малдивите? Предизвика лавина коментари со една фотографија: „Медениот месец продолжува“

26 март, 2021
Screenshot_1

Се чини дека на рајот на Малдивите му дојде крајот, но исто како што се збогуваше со островот, Хаузер на својата Instagram приказна напиша нешто што предизвика нови гласини. Имено, во едно од видеата, музичарот напиша: „Госпоѓице, дали медениот месец продолжува?“

Стјепан Хаузер уживаше на Малдивите со мистериозна девојка од средината на февруари, а кога првпат дојде на одмор сподели неколку видеа во кои беше и споменатата девојка, но музичарот вешто го криеше нејзиниот идентитет. Неговите обожаватели веднаш го бомбардираа со прашања за тоа која е убавицата во негово друштво и сакаа да им открие во каква врска биле.

Се чини дека на рајот на Малдивите му дојде крајот, но исто како што се збогуваше со островот, Хаузер на својата Instagram приказна напиша нешто што предизвика нови гласини. Имено, на една од фотографиите, музичарот напиша: „Госпоѓице, дали медениот месец продолжува?“. Се разбира, никој не знае дали музичарот се шегувал или навистина се оженил со мистериозна девојка на рајскиот остров.

И претходната вечер, последната на Малдивите, тие беа почестени со романтична вечера во прекрасен приморски амбиент. По тој повод, Хаузер сподели повеќе фотографии од него во страсна прегратка со русокосата.

Да потсетиме, наскоро откако медиумите се заинтересираа за тоа која е таа, стана познато дека виолончелистот ја промовира својата егзотична дестинација таму и многумина велат дека девојката е само дел од промоцијата на местото, но Хаузер реши да зборува пред два дена.

„Многумина од вас погодуваат и ме прашуваат која е мојата принцеза, која е таа девојка, па конечно решив да ја покажам мојата прекрасна принцеза“, рече Хаузер, снимајќи ја русокосата девојка која го крие лицето со сламена капа и споделува момент во кој мистериозната убавицата ја држи во раце и ја бакнува.

Многумина забележаа дека таа веќе не е бринетата која ја покажуваше. Претходно, виолончелистот сподели две фотографии во прегратките на бринета, но не и го покажа лицето на јавноста.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi